Dědkovská hora - pohled z Měřína
Na Dědkovskou! Překonej se! Opravdový přespolní běh

Výsledky

Detailní výsledky Měřínského crossu, včetně umístnění v jednotlivých kategoriích, můžete stáhnout zde: [pdf]

Zde je přehled celkových časů jednotlivých běžců:

# # kat. Jméno a přijmení [start č.] Rok Kat. Obec/klub Čas Ztráta na 1km
1. 1. David Vaněk [č.10] 1990 M2 / Swoboda-Pteam 0:53:02   0:04:05
2. 1. Richard Helcel [č.21] 1972 M3 Havířov / CSNS 0:57:33 0:04:31 0:04:26
3. 2. Jakub Štěpánek [č.19] 1991 M2 / Extra Brno 0:59:29 0:06:27 0:04:35
4. 3. David Kaláb [č.18] 1987 M2 Blažovice / 1:00:26 0:07:24 0:04:39
5. 2. Tomáš Uchytil [č.1] 1976 M3 Měřín / Cyklokroužek Měřín 1:01:10 0:08:08 0:04:42
6. 1. Štěpán Štýbnar [č.46] 2003 M1 / PTEAM Swoboda 1:02:06 0:09:04 0:04:47
7. 4. Jiří Kudláček [č.56] 1996 M2 Krásněves / 1:02:36 0:09:34 0:04:49
8. 3. Dušan Čurda [č.58] 1974 M3 Havlíčkův Brod / Chrti v nouzi 1:03:02 0:10:00 0:04:51
9. 1. Jana Klinecká [č.30] 1981 Ž2 Hlinsko / 1:03:03 0:10:01 0:04:51
10. 5. Jiří Hejč [č.37] 1989 M2 Jihlava / 2-22 INF 1:03:17 0:10:15 0:04:52
11. 4. Drahoslav Šerý [č.7] 1978 M3 Jamné u Jihlavy / 1:04:06 0:11:04 0:04:56
12. 5. Roman Řezníček [č.15] 1977 M3 Žďár nad Sázavou / 1:04:26 0:11:24 0:04:57
13. 6. Radoslav Sysel [č.53] 1971 M3 Měřín / 1:04:36 0:11:34 0:04:58
14. 2. Alena Bojanovská [č.16] 1975 Ž2 Žďár nad Sázavou / 1:04:47 0:11:45 0:04:59
15. 1. Milan Malý [č.9] 1968 M4 / PTEAM Swoboda 1:05:23 0:12:21 0:05:02
16. 7. Štěpán Pulda [č.24] 1976 M3 Liberec / 1:05:28 0:12:26 0:05:02
17. 8. Petr Doležal [č.31] 1982 M3 Hlinsko / 1:06:15 0:13:13 0:05:06
18. 6. Holdy-Kurth Mouyabi [č.45] 1991 M2 Měřín / Megaknihy.cz 1:06:52 0:13:50 0:05:09
19. 7. Jan Necid [č.22] 1987 M2 Nová Zhoř / TJ Jiskra Měřín, NHÚ Balinka 1:07:08 0:14:06 0:05:10
20. 3. Helena Daďourková [č.23] 1978 Ž2 Liberec / Runbo Liberec 1:07:13 0:14:11 0:05:10
21. 1. Jitka Dvořáková [č.20] 1987 Ž1 Lavičky / SKN Brno 1:08:13 0:15:11 0:05:15
22. 9. Aleš Karban [č.57] 1975 M3 Velké Meziříčí / Piju Jáá 1:08:15 0:15:13 0:05:15
23. 10. Josef Chodur [č.14] 1975 M3 Brno / 1:08:43 0:15:41 0:05:17
24. 8. Jakub Procházka [č.50] 1994 M2 Měřín / 1:08:57 0:15:55 0:05:18
25. 11. Milan Strádal [č.32] 1974 M3 Velké Meziříčí / NHÚ Balinka 1:10:35 0:17:33 0:05:26
26. 9. Vojtěch Svoboda [č.51] 1994 M2 Velké Meziříčí / 1:10:43 0:17:41 0:05:26
27. 12. Pavel Vostál [č.26] 1974 M3 Měřín / Možná to zvládnem 1:10:53 0:17:51 0:05:27
28. 2. Karel Schöppel [č.59] 2005 M1 Kladno / SKK Kladno 1:11:02 0:18:00 0:05:28
29. 2. Arnošt Koreš [č.29] 1950 M4 Třebíč / Atletic Třebíč 1:12:13 0:19:11 0:05:33
30. 10. Martin Škarabela [č.27] 1988 M2 Třebíč / 2-22 INF 1:13:38 0:20:36 0:05:40
31. 11. Josef Necid [č.54] 1987 M2 Frankuv Zhorec / 1:13:56 0:20:54 0:05:41
32. 3. Josef Svoboda [č.3] 2003 M1 Černá-Milíkov / 1:14:13 0:21:11 0:05:43
33. 2. Barbora Šimonová [č.17] 1987 Ž1 Žďár nad Sázavou / SK Tricyklochlubna 1:14:32 0:21:30 0:05:44
34. 13. David Janeček [č.33] 1975 M3 Velké Meziříčí / HANSGROHE 1:15:06 0:22:04 0:05:47
35. 14. Petr Novotný [č.49] 1977 M3 Havlíčkův Brod / PTEAM Swoboda 1:15:36 0:22:34 0:05:49
36. 4. Matouš Jurek [č.72] 2005 M1 Netin / 1:16:00 0:22:58 0:05:51
37. 3. Michal Rod [č.28] 1969 M4 Jihlava / Sokol Bedřichov 1:17:51 0:24:49 0:05:59
38. 15. Jiří Hůlka [č.52] 1969 M3 Střítež u Třebíče / 1:17:59 0:24:57 0:06:00
39. 4. Jana Pešková [č.48] 1980 Ž2 Havlíčkův Brod / 1:18:16 0:25:14 0:06:01
40. 12. Tomáš Uchytil [č.2] 1987 M2 Horní Radslavice / Cyklokroužek Měřín 1:19:11 0:26:09 0:06:05
41. 13. František Kejda [č.35] 1989 M2 Moravec / 1:19:33 0:26:31 0:06:07
42. 16. Filip Večeřa [č.34] 1983 M3 Nové Veselí / 1:20:03 0:27:01 0:06:09
43. 3. Adéla Petulová [č.4] 2007 Ž1 Černá / 1:20:07 0:27:05 0:06:10
44. 5. Zuzana McBain [č.12] 1980 Ž2 Třebíč / 1:21:05 0:28:03 0:06:14
45. 6. Jaroslava Vostálová [č.25] 1977 Ž2 Měřín / Možná to zvládnem 1:22:04 0:29:02 0:06:19
46. 4. Stanislav Kříbala [č.47] 1963 M4 Velké Meziříčí / 1:23:37 0:30:35 0:06:26
47. 17. Michal Vejmělek [č.11] 1979 M3 Velké Meziříčí / 1:24:51 0:31:49 0:06:32
48. 7. Hana Vašíčková [č.13] 1983 Ž2 Měřín / 1:24:57 0:31:55 0:06:32
49. 1. Jana Schöppelová [č.39] 1967 Ž3 Kladno / SKK Kladno 1:26:02 0:33:00 0:06:37
50. 18. Josef Homola [č.55] 1974 M3 Netín / SK Chvojkovice Netín 1:31:41 0:38:39 0:07:03
51. 8. Růžena Nekudová [č.42] 1976 Ž2 Dědkov / 1:31:54 0:38:52 0:07:04
52. 5. Josef Maleček [č.43] 1968 M4 Měřín / 1:36:37 0:43:35 0:07:26
53. 4. Michaela Malečková [č.44] 1995 Ž1 Měřín / 1:36:37 0:43:35 0:07:26
54. 5. Martin Pešek [č.5] 2005 M1 Černá-Milíkov / 1:38:01 0:44:59 0:07:32
55. 6. Ondřej Svoboda [č.6] 2004 M1 Černá-Milíkov / 1:38:01 0:44:59 0:07:32
57. 7. Vít Chlubna [č.60] 2007 M1 Blízkov / 1:42:42 0:49:40 0:07:54
58. 9. Pavla Juříčková [č.40] 1981 Ž2 Blízkov / 2:02:21 1:09:19 0:09:25
59. 5. Nela Juříčková [č.41] 2007 Ž1 Měřín / FC Vysočina Jihlava 2:02:21 1:09:19 0:09:25
60. 6. Aneta Hnízdilová [č.38] 1990 Ž1 Měřín / KČT Měřín 2:07:19 1:14:17 0:09:48
61. 19. Radek Toman [č.61] 1972 M3 Brno / 2:13:55 1:20:53 0:10:18
DNS DNS Jaromír Mucha [č.8] 1974 M3 VelMez / NHÚ Balinka VM DNS DNS DNS
DNS DNS Jiří Janša [č.36] 1980 M3 Střížov - Luka nad Jihlavou / DNS DNS DNS